maxresdefault 1140x641 - 8 seriali idealnych nie tylko dla nastolatków
Lifestyle

8 seriali idealnych nie tylko dla nastolatków

Kiedyś nie za bardzo interesowałam się serialami. Teraz, nie wyobrażam sobie, że nie obejrzałm takich seriali jak Stranger Things, Sherlock czy Riverdale. Są to kultowe seriale, które pokochała młodzież z całego świata, wle nie tylko. Dorośli również!

#8 Famous In Love

Famous in Love

Ten serial bardziej polecam nastolatkom. Jest dość lekki, opowiadający o dziewczynie, która staje się znaną hollywoodzką gwiazdą i zmaga się z problemami świata sławy. Oczywiście, jest on bagaty w wątki miłosne.

#7 The Society

the society - health and lifestyle

Nowo co powstały serial Netflixa, opowiada o grupie nastolatków, która stara się przetrwać bez dorosłych (którzy zniknęli) w miejscu wyglądającym jak ich miasteczko. Jednak… czy to napewno jest ta sama Ziemia?

#6 Dynastia

dynastia

Myślę, że wielu kojarzy ten serial z “tą dawną Dynastią” . Jednak ja tu mówię nowszej wersjii Dynastii, o której zapwene nie muszę opowiadać. Czy nie byłoby fajnie zobczyć jak seria została odświerzona?

#5 The Umbrella Academy

Top 8 seriali

Jest to również nowość, opowiadająca o rodzinie, która ma nadprzyrodzoen zdolności. Gdy dorastają każdy idzie w swoją stronę. Ndchodzi moment, w którym muszą połączyć siły, aby powstrzymać nadchodzącą… apokalipsę.

#4 Riverdale

Riverdale - top 8

O tej serii chyba każdy słyszał. Spokojne mieasteczko, w które z miarą trwania sezonów, zmienia się w niebezpieczne miejsce. Gangi, morderstwa, jak poradzą sobie z tym Betty, Jughead, Veronica i Archie?

#3 Stranger Things

Top 8 seriali

Serial, bardzo znany, opowidający o grupie chłopców, którzy starają się uratować przyjaciela porwanego przez dziwne stworzenia – demogorgony. Spotykają oni Jedenastkę – dziewczynę z nadprzyrodzonymi zdolnościami. W Hawkins dochodzi do coraz dziwniejszych wydarzeń.

#2 Sherlock

Sherlock

Serial, świetnie nadający się dla dorosłej publiki. Każdy odcinek jest o innm przestępstwie, które stara się rozwikłać Sherlock Holmes razem z Johnem Watsonem. Uwielbiam ten serial!

#1 Chilling Adventures of Sabrina

Top 8 seriali

Pierwsze miejsce przypada Sabrinie, nastoletniej czarownicy z Greendale. Na pierwszy rzut oka, serial może wydawać się dziecinny. Jednak taki nie jest. Szczególnie 2 sezon, który jest genialny! Jeszcze mroczniejszy od pierwszego i bardziej wciągający. Sabrina wkracza na prawdziwą ścieżkę mroku.

Sabrina and Nick
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *